Kurybos forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurybos forumas

Forumas kūrėjams
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ketsueki (Oneshot)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Dark Angel

Dark Angel


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2008-12-08

Ketsueki (Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ketsueki (Oneshot)   Ketsueki (Oneshot) Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 8:37 am

Labai seniai mano parašytas oneshot'as.Malonaus skaitymo.Laukiu komentarų...

Yuki

Lėtai atidariau spintelės duris.Ieškojau bet ko kas tik sustabdytų galvos skausmą.Pastaruoju metu jis pasidarė daug stipresnis.Pradėjau alpinėti...Šiandien tas baisus skausmas užvaldė vėl.Aš negaliu beveik judėti,žiauriai skauda ir sukasi galva.Jaučiu kaip po truputį mane palieka jėgos."Kas man darosi?'' Šitas klausimas vis nepalieka manęs ramybėje.Pati nežinau kodėl,bet išbėgau į gatvę.Oras buvo ganėtinai šiltas,bet mane vistiek krėtė šaltis.Visa drebėjau.Truputį pastovėjusi nusprendžiau nueiti pas Chiyu.Jis gyvena kitoje gatvės pusėje su 4 draugais.Jie sukūrė grupę SuG.Žinoma mano protas negalėjo susiprotėti jam papraščiausiai paskambinti ir viską papasakoti.Pradėjau begti kelio link.Na žinoma bėgimu to nepavadinsi..Greičiausiai lėtas ėjimas neturint jėgų.Vidurį gatvės pajutau kaip skausmas perveria mano galvą.Susmukau...Dabar tik jaučiu kraujo skonį burnoje ir tą begalinį galvos skausmą.Tikriausiai mane nutrenkė mašina.Po kelių minučių išgirdau Chiyu balsą.Jis vis artinosi link manęs.Kaip aš dabar noriu atsimerkti ir pasakyti,kad man viskas gerai..Dėja to padaryti negaliu...Kažkur po 3 minučių išgirdau greitosios medicinos pagalbos automobilio sirenas ir mylimo žmogaus žodžius:
-Nesijaudink,Yuki,viskas bus gerai..Aš su tavimi...O kaip aš norėčiau,kad šitie žodžiai išsipildytų.Jis lėtai paima mane ir neša link greitosios pagalbos automobilio.Tik paguldžius pajutau kateterių ir adatų dūrius rankose.Pasidarė sunku kvėpuoti.Pamatę tai daktarai uždėjo man deguonies kaukę.Dabar tik jaučiu skausmą ir mylimo žmogaus prisilietimą.Sukaupiu jėgas ir sunkiai atsimerkiu.Noriu paskutinį kartą pažiūrėti į Chiyu akis,noriu pasakyti,kad jį myliu...Ašaros rieda pabalusiu mano skruostu.Lėtai atsisėdu ir pasakau:
-Chiyu tave labai myliu.Staiga didžiulis skausmas vėl perveria mano galvą.Jaučiu begalinį silpnumą ir baimę.Baimę mirti...Chiyu lėtai apkabina mane ir su ašaromis akyse ištaria:
-Aš tave taip pat myliu..Nesijaudink viskas bus gerai..Tu pasveiksi..Tai tik košmaras...Dabar jaučiu kaip mane galutinai paliko jėgos.Paskutinis skausmo dūris į galvą man buvo mirtinas...Numiriau Chiyu ant rankų...
_______________________________________________________

Chiyu

Yuki turėjo galvos vėžį.Ji pati to nežinojo,o man pasakė gydytojas.Dabar niekaip negaliu patikėti,kad jos nebėra..Nebėra žmogaus kurį myliu ir visada mylėsiu..Blogiausia tai,kad su ja mirė ir mūsų vaikelis...Bet aš tikiu,kad mes dar susitiksim...
Atgal į viršų Go down
nezinia

nezinia


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-03-31

Ketsueki (Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketsueki (Oneshot)   Ketsueki (Oneshot) Icon_minitimeAntr. 03 31, 2009 9:35 am

labai graudus kurinukas... skaitant ji per kuna begiojo saltis... akyse susikaupe asaros... labai jaudinantis kurinukas....
Atgal į viršų Go down
 
Ketsueki (Oneshot)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Šešėliai tamsoje ( Oneshot)
» Stiklinė šukė.Nutrūkusi gyvybė...(oneshot)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kurybos forumas :: Kūryba :: Fan fiction-
Pereiti į: