Kurybos forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kurybos forumas

Forumas kūrėjams
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Eglu(moderatorė)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
eglu

eglu


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-12-07
Age : 31
Miestas : kretinga

Eglu(moderatorė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eglu(moderatorė)   Eglu(moderatorė) Icon_minitimePir. 12 08, 2008 9:57 am

Labas žmonės prisistato Eglu taip Eglu. Weee

Įvadinis sakynis:
Tai mergina,apie kuria galima susidaryti įvairia nuomone Sad vieni ja keikia,kiti myli dar vieni... Angry ji pagaliau susirado draugų,kai iš drasėjo.Pamišusi dėl kelių grupių.Todėl mes jums ją pristatome.:) Sursprised

Sveiki,mano vardas Eglė,kitaip žinoma,kaip eglu,natsumi ir taip toliau.Gyvenu Kretingoje tai miestelis netoli Palangos ir Klaipėdos.Mokausi 10 klasėje ir esu mokslė,kitaip sakant mokslinčė.Okis dabar kas įdomu. Shock

Kokios muzikos klausausi?Aš klausausi roko,metalo,wave,visual key ir taip toliau... Shock

Kokios grupės?-Favoritai HIM nuo penkiu metų skaičiuokit patys kiek metų him klausausi.Tokio hotel sueis metai.Cinema bizarre puse metų. Shock

Lietuviška muzika-lietuviškai muzikai ne Shock

na toliau manes klauskite jūs Shock
Atgal į viršų Go down
http://cinemabizarrenoluminor.forumup.com
šalta.

šalta.


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-10-05

Eglu(moderatorė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglu(moderatorė)   Eglu(moderatorė) Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 10:54 am

Malonu susipažinti, Egle, aš Ramunė. (:
Man tu pasirodei įdomi asmenybė.
Atgal į viršų Go down
 
Eglu(moderatorė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Eglu eilėračiai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kurybos forumas :: Forumo žmogeliukai :: Apie mus-
Pereiti į: